Субота, 17.04.2021, 02:13
Вітаю Вас, Гість

Полтавець Олена Орленівна

Начальник відділу освіти

 

    Народилася 17 вересня 1967 року в м.Олександрія Кіровоградської області.

    Освіта вища. У 1988 році закінчила Кіровоградський державний педагогічний інститут імені О.С.Пушкіна за спеціальністю «Історія» і отримала кваліфікацію «Вчитель історії та суспільствознавства».

    У 2009 році закінчила Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління» і отримала кваліфікацію «Магістр державного управління».

    У 2006-2008 рр. працювала начальником управління освіти Олександрійської міської ради.

    У 2008-2009 рр. - заступник Олександрійського міського голови.

    У 2011-2015 рр. керувала відділом освіти Новомиргородської райдержадміністрації.

    З 7 грудня 2015 року – начальник відділу освіти Олександрійської районної державної адміністрації.

  
 
 
 

Логвінова Людмила Ярославівна

 
Методист

 

 

 

 

Народилася 8 серпня 1973р.

Одружена, має сина.

Закінчила Київський державний педагогічний університет ім. Драгоманова за спеціальністю "Психолог, методист дошкільних навчальних закладів". 

Стаж безпосередньої педагогічної роботи - 19 років.

Місце роботи - відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації на посаді методиста районного методичного кабінету.

Людмила Ярославівна працює у відділі освіти з 2003 року. За період роботи показала себе як старанний, здібний, висококваліфікований методист. Досконало володіє ефективними формами і методами роботи з питань дошкільної освіти.

Працює над проблемою: "Організація інноваційної діяльності в сучасному дошкільному навчальному закладі". Для організації методичної роботи Людмила Ярославівна використовує інноваційні методи: семінари-тренінги, методичні майстерні, "круглі-столи", панорами педагогічних ідей, естафети творчості.

За час своєї роботи впровадила дієву систему дошкільної освіти, яка забезпечує розвиток, виховання і навчання дітей дошкільного віку. Забезпечила заклади необхідними нормативно-правовими документами державної та галузевої чинності, розробила науково - методичні рекомендації з актуальних проблем дошкільної освіти.

Людмила Ярославівна стала ініціатором проведення з 2006 р. конкурсів "Вихователь року", "Дошкільня року".

Упродовж цих років, завдяки Людмилі Ярославівні, систематично підтримувалися ділові контакти з дошкільними закладами м. Олександрія, практиками дошкільної освіти, видавництвами, з батьківською громад кістю.

Часті виїзди в дошкільні навчальні заклади району по наданню методичної допомоги керівникам, молодим вихователям, пошук ефективних методик навчання дітей-дошкільнят з урахуванням специфіки сільського дитячого садка - все це стало трудовими буднями Людмили Ярославівни.

Значну роботу Людмила Ярославівна проводить по вивченню та узагальненню кращого досвіду вихователів, музичних керівників району.

Районні та обласні семінари, засідання творчих груп, районних методоб'єднань, школа молодого керівника ДНЗ проходять на високому науково-методичному рівні.

Вона майстерно надає методичну консультативну допомогу керівникам, вихователям, музичним керівникам дошкільних навчальних закладів.

Завдяки Людмилі Ярославівні до повноважень дошкільного сектору району віднесено також питання захисту прав дитини, правове виховання дошкільників, методична та просвітницька робота з метою протидії негативним проявам серед дошкільнят.

У результаті творчого, сумлінного ставлення до своїх обов'язків Людмила Ярославівна добилась значного поліпшення якісного складу педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів.

Вивчає, узагальнює, пропагує їхній передовий досвід. Залучає кращих з них до конкурсів, науково-дослідної та навчально-методичної роботи.

Людмилі Ярославівні притаманні високі моральні якості. У спілкуванні з колегами, відвідувачами тактовна, уважна, доброзичлива.

 

 

В верх страницы

В низ страницы