Субота, 17.04.2021, 02:56
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Вересень » 26 » КОНФЕРЕНЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ДОШКІЛЬНОЇ ЛАНКИ РАЙОНУ
15:54
КОНФЕРЕНЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ДОШКІЛЬНОЇ ЛАНКИ РАЙОНУ

У рамках тижня дошкільної освіти 25.09.2013 у районному будинку культури відбулася конференція працівників дитячих садочків Олександрійського району. На порядку денному розглядались питання: про підсумки роботи дошкільної ланки освіти у 2012-2013 навчальному році та основні завдання на 2013-2014 рік; щодо забезпечення рівного доступу до здобуття якісного рівня освіти; проблеми та перспективи розвитку дошкільної освіти у сільській місцевості; досвід роботи щодо ефективності здійснення навчально-виховного процесу у дитячих садочках району.

На конференції були присутні голови сільських та селищних рад, керівники та педагогічні працівники закладів району, голови профспілкових та батьківських комітетів дошкільних навчальних закладів.

З доповіддю по першому питанню виступила начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ольга КОРІНЕНКО. Звертаючись до своїх колег, вона, перш за все, привітала їх зі святом – Днем дошкільника, подякувала працівникам дошкільної освіти району за їхню натхненну і самовіддану працю та побажала наснаги й успіхів на професійній ниві. У своїй промові Ольга Анатоліївна висвітлила досягнення, здобутки та окреслила проблемні питання дошкільних закладів Олександрійщини. Вона наголосила, що п’ятирічні діти району охоплені дошкільною освітою на 100%, приділяється належна увага дітям з багатодітних сімей та інших пільгових категорій. Ольга Анатоліївна поінформувала, що за підтримки райдержадміністрації, сільських і селищних рад на території району не тільки збережена мережа дошкільних закладів, а й відкриваються додаткові групи. У дитячих садочках району запроваджуються різні форми надання дошкільної освіти. Крім того, організовано триразове харчування малюків, постійно оновлюється матеріально-технічна база, впроваджуються новітні інноваційні форми навчання. Також постійно проводяться необхідні ремонтні роботи, облаштовуються ігрові майданчики та упорядковується територія навколо закладів.

Від імені керівництва району присутніх на конференції працівників дошкільної освітянської ланки привітала заступник голови РДА Ольга АНІСІМОВА-ШИЛО. Вони відзначила заслуги працівників дошкільних закладів Олександрійщини у реалізації державної політики у галузі національної освіти, подякувала за досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління та поздоровила їх із Всеукраїнським Днем дошкілля. Ольга Іванівна зауважила: «Дошкільна ланка освіти - це основа формування особистості та успішного розвитку всієї країни. І саме від вашого професіоналізму, творчого підходу до роботи, від мудрості вихователів залежить доля нашого суспільства. Сьогодні Президент України вимагає і ставить завдання керівникам територій – охопити 100% дітей дошкільною освітою. І вагомим кроком на шляху виконання цієї ініціативи Глави держави є, насамперед, розширення мережі дошкільних навчальних закладів. Ми і надалі будемо докладати максимум зусиль для того, щоб у дітей була якісна освіта, для цього ми створюватимемо всі умови».

Про проблеми і перспективи розвитку дошкільної освіти у сільській місцевості розповіли Олександрівський сільський голова Тамара НІКОЛЄНКО та Протопопівський сільський голова Володимир РЯБОКОНЬ. Своїм досвідом використання в навчальному процесі інноваційних форм і методів навчання з колегами поділилися завідувачі: Андріївського ДНЗ - Оксана БЛИЗНЮК, Протопопівського - Наталія ДОРОШЕНКО, Головківського - Надія СУЛИМА.

Під час конференції працювала робоча група на чолі з методистом відділу освіти, молоді та спорту РДА Людмилою ЛОГВІНОВОЮ.

Свої вітання працівникам дошкільних закладів подарували вихованці ДНЗ району та дитячі хореографічні колективи. А колеги дарували один одному квіти та безліч щирих, теплих і добрих слів.

Переглядів: 523 | Додав: Medved | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
В верх страницы

В низ страницы